O spółce

Historia spółki WELL PACK s.r.o. sięga roku 1992, kiedy jeszcze jako spółka W.E.L.L. s.r.o. rozpoczęła świadczenie usług w zakresie składowania, pakowania i dystrybucji na rzecz firm krajowych zagranicznych przeważnie w sferze Home entertainment. W roku 2008 w wyniku wydzielenia czynności związanych z pakowaniem i logistyką powstaje spółka WELL PACK s.r.o.

Aktualny portfel naszych usług obejmuje składowanie w składzie dla wielu klientów, kompletny outsourcing logistyki składowej i produkcyjnej, kompleksowe usługi logistyczne dla e-shopów, pakowanie, kompletację, przewozy, dystrybucja towaru oraz kooperację w dziedzinie logistyki w zakładach naszych klientów. Nasze usługi świadczone są na rzecz całego szeregu czołowych firm czeskich i zagranicznych w różnych dziedzinach przedsiębiorczości patrz nasze referencje.

Dysponujemy największymi mocami produkcyjnymi w dziedzinie pakowania i kompletacji w Republice Czeskiej, co umożliwia nam realizowanie dużych zamówień w krótkim czasie i o pożądanej jakości.

WELL PACK

  • partner przy kooperacji w dziedzinie logistyki składowej i produkcyjnej w Państwa zakładach
  • specjalista w dziedzinie składowania, pakowania, kompletacji oraz czynności manualnych o dużej intensywności
  • kompleksowa oferta usług pod „jednym dachem“
  • indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów
  • elastyczność i niezawodność w każdym momencie